RU UK EN
Про нас

     

Відомо, що успіх роботи кожного механізму залежить від гармонійної взаємодії його елементів. За тим же принципом працює будь-який бізнес. Ми абсолютно переконані, що успіх компанії залежить від професіоналізму та кваліфікації її персоналу. Саме тому, в нашій команді зібралися люди, які не просто є висококласними фахівцями. Це колектив однодумців, які люблять свою роботу, прагнуть до розвитку і самовдосконалення. Ми вітаємо нові ідеї, нестандартні підходи, пошук незвичайних шляхів у вирішенні рутинних завдань. Це сприяє суттєвому поліпшенню якості продукції і постійного розвитку підприємства в цілому.

Компанія ПРОМ МАРКЕТ більше 15 років успішно займається розробкою і виробництвом корпусних меблів будь-якої складності. Наші фахівці вивчають і аналізують аспекти виробництва великих міжнародних компаній, вдосконалюють свої процеси, впроваджують нові технології. У виробництві ми використовуємо тільки сучасні і безпечні матеріали, фурнітуру і комплектуючі відомих європейських виробників.

Утримувати високу планку компанії допомагають такі принципи, як:

- чесність;

- данина традиціям і плановий розвиток;

- відповідальність за взяті на себе зобов'язання і гарантія якості свого товару;

- професіоналізм співробітників;

- креативність команди працівників, націленість на результат;

- доброзичливість і відкритість;

Широкий асортимент виробів дає можливість клієнту підібрати необхідні деталі дизайну інтер'єру в одному стилі і колірній гамі. При цьому в компанії постійно діють акції, знижки та дисконтні програми. У нас ви знайдете все, про що тільки можна мріяти в дизайні інтер'єру.

Якщо виникли, будь-які питання щодо вашого вибору і параметрів меблів - уважні консультанти, що працюють в нашій компанії, дадуть вичерпні відповіді і допоможуть визначитися з вибором.

Наша продукція відповідає всім світовим стандартам якості.

У нас ви можете, придбати якісні меблі, по прийнятним цінам. Тому якщо ви ще не наважуєтеся купити меблі, турбуючись про її якість, то зверніть увагу на бездоганний стиль виконання, екологічно чисті матеріали, довговічність меблів нашої компанії і всі Ваші сумніви розвіються!

Підводячи підсумок, хотілося б сказати, що за час роботи на меблевому ринку України, компанія ПРОМ МАРКЕТ зарекомендувала себе, як сильний і надійний партнер. Ми впевнені, що вдалося це завдяки тому, що в центрі того, що ми робимо - Ви, наші клієнти.